Şangay Munger Nonwoven CO., LTD

 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Baige New Material CO.,LTD

Shanghai Baige New Material CO.,LTD

Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
1 2 3 4 5
Spunlace Nonwoven Kumaş Dokumasız kumaş Dokuma olmayan kumaş Dokuma olmayan Sigara dokuma

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Guizhi
No. Çalışanları : 20~50
Yıllık satış : 20000000-800000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 50% - 60%
Shanghai Munger Bio-Tech CO, Çin'deki tek kullanımlık dokuma olmayan ürünlerin en büyük üretim üslerinden biridir. Dokunmamış kumaşlar ve tek kullanımlık tıbbi malzemeler üretme konusunda uzmanız. Ürünlerimiz çok çeşitli hammaddelerden üretilmiştir ve iyi su geçirmez ve geçirgenlik özelliklerine sahip diken kumaş, antistatik kumaş ve SMS ve SPS kumaş üretiminde kullanılır.

Şirketimiz her zaman "önce kalite, önce itibar, tüketiciyi ilk" hedefine bağlı kalmıştır. Güçlü teknolojik araştırma ve geliştirme gücü ile bilimsel ve kesin kalite yönetim sistemlerine güveniyoruz. Profesyonel, özümsemiş ve özenli yönetim teorisi doğrultusunda, müşterilere en tatmin edici hizmetleri sunmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Yıllar süren gelişimden sonra, ürünlerimiz Sağlık Bürosu tarafından ulusal ürün kalite testinden geçmeye yetkilidir. Ürün kalitesini uluslararası standartlara uygun hale getirdik. Böylece, iç ve dış pazarların genişlemesini büyük ölçüde teşvik ettik. Ürünlerimiz Hong Kong, Güney Kore, Japonya, Meksika, Hindistan, Türkiye, Kuzey Amerika ve Avrupa gibi dünya genelinde ondan fazla ülkede ve bölgede iyi bir satış imkanı bulmaktadır. İyi bir prestijimiz var ve dünya çapındaki müşterilerimizden sıkıca övgüler alıyoruz.

Başlıca Ürünlerimiz:

1. Nonwoven Kumaş: Spunlace Nonwoven Kumaş, Spunbond Nonwoven Kumaş, SMS SMMS nonwoven Kumaş, Eritilerek şişirilmiş Kumaş ve İğne ile delinmiş dokunmamış kumaş

2. Tek Kullanımlık Nonwoven Medikal Ürünler: Tulumlar, Cerrahi Önlükler, Hasta Önlükleri, Ayrı Giysiler, Maruz Kalma Giysileri, Medikal Maskeler, Düz Yüz Maskeleri, Bardak Yüz Maskeleri, Çocuk Maskeleri, Nonwoven ayakkabı kaymaz kılıfları, SBPP ayakkabı kılıfları, PE ayakkabı kılıfları, Kabarık Kapaklar, Doktor Kapakları, Hemşire Kapakları, Dairesel Kapaklar, Nonwoven Gazlı Bez Pedler, yapışkanlı bandaj Gazlı Bez Bandajlar, alçı bandajlar, cerrahi eldivenler, vinil eldivenler, muayene eldivenleri, Pamuk Toplar, Pamuk Rulolar, Pamuklu Çubuklar, İşlem havluları, aseptik delikli havlu ve perdeler

3. Günlük Kullanım için Tek Kullanımlık Makaleler: Yüz Maskeleri, Islak Mendil, Bebek Silecekleri, SBPP Bezi, PE Bezi, PE Önlüğü, Terlik, Tek Kullanımlık Bikini Pantolonu, Temiz Oda Silecekleri, Silme Bezi, Silme Bezi Nonwoven Havlu ve Nonwoven Alışveriş Çantaları.

İletişim bilgileri
Shanghai Baige New Material CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Adam

Tel: 17701738419

Faks: 86-21-17701738419

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin